Kontakt | Rejestracja
 
 
 
 


Wyniki wyszukiwania:
Biura nieruchomości Gryfice, Trzebiatów.

Nowo powstały oddział naszej firmy w Gryficach ma na celu oferowanie nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Podstawowym segmentem biura będą mieszkania w Gryficach oraz w Trzebiatowie. Filia ta ma za zadanie pozyskiwanie ofert z całego powiatu gryfickiego poprzez miasta gminna skończywszy na małych wsiach. Gwarantujemy kompleksową obsługę - u nas klient kupi i sprzeda nieruchomość, prowadzimy doradztwo kredytowe, współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi z terenu naszego działania. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do współpracy.

Kategorie: Biznes » Nieruchomości

Obszar/Miasto: zachodniopomorskie » Gryfice

http://www.nieruchomoscipgn.pl
Internetowy sklep ogrodniczy

Internetowy sklep ogrodniczy, sprzedajemy preparaty na insekty oraz gryzonie firm BROS, GLOBOL, EXPEL, RAID. Znajdziesz u nas najskuteczniejsze preparaty do walki z robalami.

Kategorie: Hobby i rozrywka » Dom i ogród

Obszar/Miasto: mazowieckie » Radiówek

http://naszkodniki.pl/
EduPełzaki serwis edukacyjno-informacyjny dla Dzieci i Rodziców

EduPełzaki. Serwis edukacyjno - informacyjny dla dzieci i rodziców. Sprawdź ogłoszenia w naszym EduBazarku! Konkursy z nagrodami, gry, artykuły, nauka języków obcych oraz wiele innych atrakcji! Nasz portal oferuje szeroką gamę informacji na tematy związane z naszymi dziećmi począwszy od okresy pełzającego szkraba do dzieciaka w szkole. Organizujemy wiele ciekawych konkursów z nagrodami. W przyszłości planujemy uruchomienie wielu ciekawych edukacyjnych gier dla dzieci. U nas nie znajdziesz nawet skrawka przemocy. Portal jest miły i przyjazny każdemu dziecku.

Kategorie: Sklepy internetowe » Edukacja

Obszar/Miasto: małopolskie » Kraków

http://www.edupelzaki.pl
Padel mix tenisa i sqasha

Padel to gra zespołowa. Zasady punktacji i gry zbliżone są do tych obowiązujących w deblu, w tenisie ziemnym. Główna różnica to kort. Tak jak w przypadku tenisa pola przeciwników oddziela siatka, ale gra odbywa się wewnątrz zamkniętego kortu, podobnie jak w squashu. Nawierzchnia pokryta jest sztuczna trawa i otoczona ogrodzeniem z siatki. Dodatkowo tylne ściany i cześć bocznych zabudowane są szklanymi panelami, które biora udział w grze (piłka może się od nich odbijać). Różni się także sprzęt do gry. Rakietka jest wykonana z materiałów kompozytowych i nie ma naciągu. Piłeczka z kolei wygląda jak ta do gry w tenisa, ale ma mniejsze ciśnienie. Oferujemy kompleksową budowę kortów padla: doradzamy wybór optymalnego rozwiązania, produkujemy lub sprowadzamy lub produkujemy i instalujemy odpowiedni kort oraz, w razie potrzeby, zadaszenie. Dostarczamy akcesoria do padla, organizujemy kursy dla trenerów. Dodatkowo, aby sieć kortów mogła się rozwijać, firmom zainteresowanym współpracą, oferujemy franchising.

Kategorie: Sport » Tenis

Obszar/Miasto: mazowieckie » Grójec

http://padel4u.pl
Pilot wycieczek, przewodnik turystyczny - Poznań, Szlak Piastowski

Od 2001 roku pracuję w branży turystycznej. Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek, przewodnikiem miejskim po Poznaniu i Powiecie Poznańskim (m.in. Kórnik, Rogalin) oraz terenowym po Szlaku Piastowskim. Oprowadzam w języku polskim i angielskim. Zapraszam grupy zorganizowane i turystów indywidualnych, dzieci, młodzież, a także dorosłych, szkoły, pielgrzymki i zakłady pracy. Oferuję pomoc w organizacji pobytu na terenie Poznania i Szlaku Piastowskiego (zakwaterowanie, posiłki, rezerwacje, bilety, transport). Proponuję Państwu krótkie: 2h, 3h wycieczki po Poznaniu i okolicy (np. do zamku w Kórniku, czy pałacu w Rogalinie), a także dłuższe zwiedzanie miasta np.: 10h – Poznaj Poznań, czy całodniowe wycieczki po Szlaku Piastowskim: Wenecja – Biskupin – Gniezno – Ostrów Lednicki – Pobiedziska. Jako pilot wycieczek obsługuję następujące destynacje: Polska, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Węgry, Austria, Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia. Prowadzę własną działalność gospodarczą: Marideo Travel Justyna Ciupa – wystawiam rachunki. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Kategorie: Wypoczynek » Turystyka

Obszar/Miasto: wielkopolskie » Poznań

http://przewodnik-poznan.pl
Programowanie tworzenie gier przegladarkowych w html5

Wykonuje gry reklamowe dla firm

Kategorie: Internet i komputery » Informatyka

Obszar/Miasto: małopolskie » Kraków

http://www.delgad3do.xorg.pl
Pozycjonowanie stron cennik

Kontrahent będzie usatysfakcjonowany, gdy jego witryna będzie w czołówce wyników. Bez pozycjonowania to nieprawdopodobne. Jedynie profesjonalista wie, jakich użyć aparatów, żeby pozycjonowanie dawało efekty. Posiadasz własną stronę, ale nie wiesz, jak trafić do kolosalnej grupy konsumentów? Pozycjonowanie to coś czego szukasz. Pełen sukces dla witryn WWW jest prawdopodobny, a zamawiający wlicza w koszty także pozycjonowanie. Pozycjonowanie z sukcesem, bez utraty domeny oraz bez zbanowania jej w wyszukiwarce to skomplikowana oraz syzyfowa profesja. Współczesny Internet nie da odnieść zwycięstwa żadnej witrynie WWW, która nie pozostałaby przeoczona poprzez ręce oraz sprzęty pozycjonera. Pozycjonowanie witryn internetowych kontrahentów znacząco przybliża stronę do takiego celu. Sukces w Internecie to teraz marzenie wielu agentów firmowych. Szukajka nie wybiera losowo portali internetowych, jakie mają być uwidocznione na rzecz klienta. Istotną funkcję odgrywa pozycjonowanie. Stworzenie witryny internetowej to dopiero połowa zwycięstwa. Portal ma obowiązek odbyć jeszcze ciąg akcji związanych z pozycjonowaniem. Samo konstruowanie witryn internetowych i projektowanie grafik nie załatwi sprawy. Coraz to częściej pomocne jest pozycjonowanie, żeby strony internetowe kontrahentów mogły szybować w górę w rezultatach Google.

Kategorie: Internet i komputery » SEO i SEM

Obszar/Miasto: podlaskie » Białystok

http://www.e-kreacja.pl
Doradztwo prawne marketing

Przybliżam prawne uwarunkowania prowadzenia akcji promocyjnych Pomagam sprawnie przygotować wymagane Dokumenty, uzyskać niezbędne zezwolenia oraz dopełnić innych formalności, doradzam co zawrzeć w treści regulaminu akcji promocyjnej, aby odpowiednio zabezpieczyć interesy jej uczestników i organizatora. Zapraszam do współpracy Sylwia Górska-Karpicz Dokumenty, rekomendacje i przydatne linki Mamy następna podstronę dla Was \"Dokumenty, rekomendacje i przydatne linki\", wśród nich znajdziesz na przykład: \"Zasady urządzania małych loterii fantowych i gry bingo fantowe\" - wiele osób obiecywało sobie sporo po tym akcie prawnym, jednakże okazało się, iż nie możemy tak poprostu zrobić spontanicznej loterii. Dobrze czy źle, zobaczcie co w trawie piszczy: Dokumenty, rekomendacje i przydatne linki. Lepiej zapobiegać niż... Robisz konkursy, loterie, plebiscyty, promocje z nagrodami? GIODO, UOKiK, Urząd Celny i Skarbowy tylko czekają żeby zapukać do drzwi Twojego biura. Jak myślisz o co zapytają najpierw i kogo? Czy Prezes będzie miał odpowiedź, czy zada pytanie: \"gdzie jest dokumentacja?\". Możesz być pewny, że jeden \"hejter\" życzliwie zgłosi akcję, która zrobisz do odpowiedniego urzędu, wystarczy jeden. Doświadczenie to wiedza oraz umiejętności w obserwacjach pewnych rzeczy i wydarzeń. Nie wszyscy prawnicy mają wystarczająco dużo doświadczenia i orientacji w zakresie loterii i konkursów. 9 na 10 akcji jest całkowicie nielegalna a organizatorów ratuje jedynie indolencja urzednicza i fart, który oczywiście może sie szybko zakończyć. Jedna kara potrafi zrujnować firmę i doprowadzić do bankructwa dużą korporację. Sylwia Górska, kompetencje Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam również Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego oraz Studium Reklamy Handlowej. Przez 4 lata pracowałam w Ministerstwie Finansów, m. in. przy opiniowaniu regulaminów gier losowych w Departamencie Gier Losowych. Od 2007 r. zajmuję się przygotowywaniem regulaminów loterii i konkursów, pozyskiwaniem zezwoleń na prowadzenie loterii promocyjnych i audiotekstowych, sprawowaniem nadzoru nad przebiegiem loterii promocyjnych i audioteksowych na podstawie świadectwa zawodowego wydanego przez Ministra Finansów oraz wykonywaniem innych obowiązków wynikających z ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540) wobec Ministerstwa Finansów, Izb Celnych, Urzędów Celnych, doradzam w kwestii przetwarzania danych osobowych uczestników akcji promocyjnych.

Kategorie: Biznes » Marketing i reklama

Obszar/Miasto: mazowieckie » Warsaw, Poland

www.doradztwomarketing.pl
Domki letniskowe przy basenach termalnych w Mezokovesd, We™gry

Wiele rodzin, które przyjechało już do moich dwóch domków letniskowych w Mezokovesd na Węgrzech zapewniło mnie o tym, że spędzili w nich bardzo przyjemne wczasy. Dla Państwa mam taką samą ofertę: wygodne, czyste pokoje, schludną łazienkę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Po całym dniu spędzonym na kąpielisku termalnym w Mezokovesd moje dwa domki letniskowe stanowią wygodną przystań dla dzieci i dorosłych. Tanie noclegi na Węgrzech nie obciąży zbytnio rodzinnego budżetu, ale nie odbije się negatywnie na jakości wypoczynku – a przynajmniej w moich domkach letniskowych. Zapraszam na wakacje na Węgry!

Kategorie: Wypoczynek » Turystyka

Obszar/Miasto: mazowieckie » Warszawa

http://www.wegry-noclegi.pl
Dziecko

Dziecko jego rozwój i wychowanie to dla rodzica główny i najważniejszy cel życia. Mając na uwadze dobro naszego dziecka zrobimy wszystko, aby nasze maleństwo było zdrowe i szczęśliwe. Możesz drogi rodzicu skorzystać z mojego doświadczenia w wychowaniu dzieci i dowiedzieć się jak najlepiej wychować dziecko.W tym celu przygotowałem mojego bloga...w nim znajdziesz,także szereg innych ciekawych i przydatnych informacji w temacie-dziecko,które na pewno przydadzą się tobie i twojemu maleństwu.

Kategorie: Zdrowie i uroda » Dzieci

Obszar/Miasto: mazowieckie » Warszawa

http://dziecko0-18.blogspot.com

  1   2   »


Tagi


fotografia(3)        zabudowa balkonów(4)        kominki(3)        Warszawa(6)        ogłoszenia(5)        filtry kuchenne(4)        Wrocław(4)        eleganckie sukienki(3)        fotografia ślubna(4)        fotografia ślubna Warszawa(3)        kolektory słoneczne(3)        filtry do wody(4)        strony www(4)        CYFRA+(3)        gry(3)        baza firm(4)        Książki(4)        księgarnie(3)        katalog stron www(4)        pozycjonowanie(5)        darmowy katalog stron(3)        fotograf ślubny(4)        fotograf na ślub(3)        katalog seo(3)        audiobook(3)        meble(5)        katalog stron(17)        eBooki(3)        katalog www(14)        katalog stron internetowych(12)        

Polecamy

Wniosek egzekucyjny i akty prawne

Komornik sądowy Jarosława Świeczkowskiego działa od 1987r. Główny obszar działania komornik Rumia i Wejherowo. Art. 8 ust. 5 wskazuje, że wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości.

Adres www: komornik-swieczkowski.pl/
KPGMB Sp z o.o.

Krakowskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Maszynami Budownictwa Spółka z o.o. wykonuje kompleksowo roboty ziemne. Przyjmuje zlecenia na wyburzenia i rozbiórki ręczne. Firma oferująca wynajem urządzeń: żurawie wieżowe, koparki, maszyny budowlane, do robót ziemnych itp.

Adres www: www.kpgmb.com.pl
REXEL

Zabudowa balkonu z lekkich konstrukcji aluminiowych. Tarasy oraz dachy szklane. Nasze prace wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy solidnym zapleczem sprzętowym i magazynowym. Oferujemy sprzedaż hurtową profili aluminiowych do zabudowy balkonów.

Adres www: www.rexel.waw.pl

Kontakt     RSS